Kompresory Olomouc

Nabízíme prodej a servis kompresorů pro město Olomouc. Chcete koupit nový pístový nebo šroubový kompresor přímo v Olomouci, není problém. Se vším Vám pomůžeme.

Standardně pracujeme po celém Zlínském kraji, což je od Olomouce ani ne hodinu cesty, proto jsme schopni Vám zajistit osobní schůzku a konzultace přímo u Vás na místě.

Kompresory pro lokalitu Olomouc a okolí

Naší službou není pouze prodej kompresoru v Olomouci a okolí, ale díky blízké a rychlé dostupnosti nabízíme také kvalitní servis kompresorů přímo v Olomouci u zákazníka.

Pakliže hledáte kvalitní firmu, která Vám pomůže vybrat správný kompresor, zajistí dopravu, montáž, zapojení a zaškolení obsluhy, neváhejte nás kontaktovat. Můžete si také přečíst něco více o nás nebo se zastavit u nás na prodejně ve Zlíně.

Díky dlouholetým zkušenostem se servisem kompresorů nabízíme rychlé a kvalitní opravy pístových i šroubových kompresorů.

Vždy zákazníkům vše přehledně naceníme včetně vyčíslení nákladů na budoucí servis, tudíž vždy víte přesně, kolik Vás bude stát budoucí servis kompresoru a náklady Vás nepřekvapí jako u konkurence.

Pokud se Vám pokazí kompresor, nabízíme Vám zdarma zapůjčení náhradního kompresoru po dobu opravy u nás.

Jsme zkušení prodejci a servis kompresorů s dlouholetou tradicí

Jsme rodinná firma, která má spokojenost zákazníka vždy na prvním místě. Chápeme, že se mohou vyskytnout nějaké komplikace, ale vždy je naším cílem nabídnout zákazníkovi funkční, spolehlivé finální řešení. Neváhejte se tedy na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, vždy se Vám budeme snažit pomoci i poradit a stát se Vaším partnerem do budoucna.

Služby, které nabízíme jsou:

Co je to kompresor? Definice kompresoru

Kompresor je zařízení které, najde použití v naší garáži v podobě hobby kompresorů až po velké výrobní podniky a zpracovatelský průmysl. Kompresory mají základní dělení na pístové kompresory a šroubové kompresory. Pístový kompresor nasává vzduch a jeho stlačení provádí písty poháněné elektromotorem nebo i benzínovým motorem. Šroubový kompresor naopak využívá šroubovic, které vykonávají rotační pohyb a stlačují nasávaný vzduch. Takto stlačený vzduch je umísťován nejčastěji do vzdušníku (tlakové nádoby) nebo přímo do okruhu, kde je odebírán.

K čemu je dobrý pravidelný servis kompresoru

  • Zajistíte bezproblémový provoz svého pístového nebo šroubového kompresoru
  • Minimalizujete prostoje způsobených poruchou kompresoru
  • Získáte kvalitní vzduch díky pravidelným výměnám filtrů vzduchu
  • Ušetříte nemalé finanční prostředky na případné generální opravy šroubových bloků a elektromotorů
  • Servis kompresorů je investice do budoucna!

Co by Vás ještě mohlo zajímat

Prodej a servis kompresorů v dalších lokalitách