Kompresory Brno

Nabízíme prodej i servis kompresorů v městě Brno a okolí, všechny služby spojené se prodejem a servisem kompresorů rádi probereme osobně přímo u Vás na firmě.

V Brně si můžeme dát osobní schůzku a vše u kafé probrat. Jste-li z Brna nebo okolí a potřebujete vyřešit kompresor, stlačený vzduch nebo vzduchotechniku, rádi se s Vámi sejdeme a probereme vše na místě. Přivezeme Vám ukázat všechny katalogy, propagační materiály, ceníky a pomůžeme Vám vybrat to nejkvalitnější a cenově nejvýhodnější řešení.

Máte-li zájem o schůzku, kontaktujte nás a ozveme se Vám. Většinou reagujeme do jedné hodiny zpět telefonicky nebo emailem.

Kompresory Brno a okolí

Díky dostupnosti a dojezdové vzdálenosti není pro nás problém zajistit kvalitní servis kompresorů a vzduchotechniky. Mimo Brno zajišťujeme kompresory v Hradci Králové, ve Valašském Meziříčí, ve Zlíně a jiných městech.

Přes 20 let děláme prodej a servis pístových i šroubových kompresorů značek ATMOS Chrást, Orlík a nově také Schneider a Fini. Zajistíme Vám kvalitní záruční i pozáruční servis.

Zákazníkům z Brna nabízíme bezplatnou zápůjčku náhradního kompresoru v případě poruchy tak, aby Vám nebyla nijak přerušena činnost.

Nabízíme prodej kompresorů a vzduchotechniky, ale také rozvody vzduchu a pravidelné výměny filtrů.

Děláme servis a prodej kompresorů s dlouholetými zkušenostmi

Věříme, že spokojenost zákazníka je vždy na prvním místě. Jsme rodinná firma a chápeme, že se mohou vyskytnout nějaké komplikace, ale vždy je naším cílem nabídnout zákazníkovi funkční, spolehlivé finální řešení.  Ať již máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit, vždy se Vám budeme snažit pomoci i poradit a stát se Vaším partnerem do budoucna.

Služby, které nabízíme jsou:

Co by Vás ještě mohlo zajímat

Prodej a servis kompresorů v dalších lokalitách