Vrácení zboží a reklamace

Při jakékoliv reklamaci nebo žádosti o vrácení zboží se prosím řiďte pokyny níže. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit telefonicky nebo emailem.

Jak reklamovat zboží

Pokud není u produktu uvedeno jinak, poskytujeme záruční lhůtu v délce 24 měsíců (fyzické osoby) a 12 měsíců (firmy a podnikatelé) od okamžiku, kdy kupující převezme zboží. Na jednotlivé produkty při dodržení servisních podmínek je možnost využít prodloužené záruky až na dobu 50 měsíců (např. u výrobce ATMOS, kompresorů řady Perfect). S případnou reklamací se na nás obracejte telefonicky nebo prostřednictvím emailu. Pomůžeme Vám a zařídíme vše potřebné.

Prosíme, abyste při reklamaci využili náš reklamační protokol, který naleznete ke stažení níže. Reklamované zboží je třeba po domluvě co nejdříve zaslat na naši adresu včetně kopie daňového dokladu, který slouží jako záruční list.

Vzor reklamačního protokolu (PDF)

O výsledku reklamace vás budeme v zákonné lhůtě informovat telefonem nebo na e-mail. Náhradou za oprávněnou reklamaci může být vrácení ceny zboží nebo dodávka náhradního zboží. V případě oprávněné reklamace máte právo na náhradu poštovného.

Prosíme, neposílejte reklamované zboží na dobírku. Takto zaslané zboží nepřijmeme.

Adresa pro zaslání zboží:

NEJ KOMPRESORY

JPR Group s.r.o.

Sokolovská 406

686 01 Uherské Hradiště

Jak vrátit zboží

Jako kupující máte právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. (§ 1829 občanského zákoníku). Pokud se rozhodnete od smlouvy odstoupit zašlete nám vyplněný formulář pro vrácení zboží v zákonné lhůtě, který naleznete níže. Následně nám zašlete zboží bez zbytečného odkladu zpět.

Formulář pro odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě (PDF)

Zboží by mělo být:

  • nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování
  • pokud možno v původním obalu, včetně veškerého dodaného příslušenství

Pokud bude vše v pořádku, odpovídající finanční částku vrátíme na Váš bankovní účet v rámci 14 denní lhůty od odstoupení od kupní smlouvy.

Pošlete nám zboží do 14 dnů zpět na níže uvedenou adresu:

Adresa pro zaslání zboží zpět:

NEJ KOMPRESORY

JPR Group s.r.o.

Sokolovská 406

686 01 Uherské Hradiště

Prosíme, neposílejte zboží na dobírku. Takto zaslané zboží nepřijmeme. Doporučujeme také zboží raději pojistit proti případnému poškození.