O nás

Jsme rodinná firma ze Zlínského kraje, srdce Slovácka - Uherského Hradiště. S prodejem a servisem kompresorů máme přes 20 let zkušeností.

Naše počátky působení v oblasti kompresorů spadají do roku 2000, kdy jsme se ještě jako OSVČ věnovali prodeji a servisu kompresorů a pneumatického nářadí.

Historicky první web byl náš web v roce 2003 na doméně www.kompresory.info, kde jsme nabízeli prodej i servis pístových kompresorů a šroubových kompresorů.

Již od začátku působení v této oblasti se specializujeme na českého výrobce pístových i šroubových kompresorů ATMOS Chrást. Což je ostatně vidět i z designu webu, kde převládala zelená barva jakožto barva společnosti ATMOS :-).

Původní web kompresory.info

Na začátku roku 2012 jsme po více než 12 letech prodeje a servisu kompresorů založili společnost JPR Group s.r.o., která se specializuje na servis a prodej kompresorů všech druhů a kategorií.

Bohaté zkušenosti a profesionalitu v oboru se snažíme předávat našim zákazníkům a budovat si tak spokojenou klientelu v rámci celého regionu.

V roce 2024 jsme se přestěhovali ze Starého Města u Uherského Hradiště z areálu Slezanu do nových prostor v bývalém aresulu Fruta Mařatice na adrese Sokolovská 406, 686 01 Uherské Hradiště. V Uherském Hradišti nově najdete naši prodejnu i servis, kde nabízíme širokou nabídku skladových kompresorů převážně značek ATMOS a Schneider.

Díky dlouholetému partnerství se společností ATMOS Chrást s.r.o. jsme se stali respektovaným partnerem a největším prodejcem kompresorů ATMOS ve Zlínském kraji.

Naše přednosti

Zajistíme prodej i následný servis

Naší prioritou je vždy vyhovět potřebám a přáním zákazníka. Naše služby nekončí samotným prodejem kompresorů a příslušenství. Se zákazníky udržujeme dlouhodobý vztah v oblasti poradenství a servisu. Nabízíme také profesionální služby v oblasti zapojení a montáže kompresorových jednotek, rozvodů vzduchu, revizí, atd. 

Již nemusíte nadále hledat spolehlivého partnera v oblasti vzduchotechniky. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vás o našich kvalitách přesvědčíme.

Kvalifikovaný prodej

Naše znalosti problematiky výroby a distribuce vzduchu převádíme každodenně do praxe. Jen tak dokážeme zákazníkům kvalifikovaně poradit a ušetřit mu tím nemalé investiční a provozní náklady do budoucna. Navštívit nás můžete kdykoliv na některé z našich poboček.

Autorizovaný servis

Nejsme jen prodejci kompresorů a vzduchotechniky. Jsme autorizovaným servisním střediskem. Bohaté zkušenosti a pravidelná školení z nás dělá mistry v oboru. Se servisem vzduchotechniky a nářadí máme přes 20 let zkušeností. Více informací zde.

Montáže a revize

Naše služby jsou rozsáhlé a komplexní. Zakoupený kompresor a příslušenství přivezeme, zapojíme, otestujeme a Vaše pracovníky plně zaškolíme. Provádíme také revize a kontroly rozvodů vzduchu v místě provozu. Dokážeme tak odhalit anomálie, které vedou k vysokým nákladům při výrobě a distribuci vzduchu. Více informací zde.