Prodejna

Průřez našeho sortimentu NEJKOMPRESORY.cz - skladovaných produktů Vám nově můžeme po předchozí domluvě prezentovat v našem skladu. Převážně se jedná o pístové kompresory, šroubové kompresory, mobilní kompresory, utahováky a jiné příslušenství a o zboží, na které se nemůžete podívat jinde.

Máme vystaveny i různé doplňky. A co není k vidění na místě, s vámi rádi projdeme u katalogů nebo na našem e-shopu.

Prodejna uvnitř

Prohlédnete, posedíte, osaháte

Fotky nebo videa jsou fajn, ale není nad vlastní oči nebo ruce. Proklepněte si naše zboží všemi smysly. A budete mít jistotu, že jste si vybrali dobře.

Budeme se vám věnovat osobně, rádi vyslechneme jakou máte představu a poradíme, doporučíme podle rozměrů, výkonu, typu nebo nasazení.

Jistě pochopíte, že nemůžeme mít vystaveno vše. Proto nás raději kontaktujte předem a na možnost zboží na prodejně vidět se informujte. 

Těšíme se na Vaši návštěvu ve Starém Městě.

Poradíme, ukážeme, předvedeme

E-mail nebo telefon jsou taky fajn, ale není nad to poradit se tváří v tvář přímo u zdroje. Stavte se, probereme Vaše potřeby a ukážeme i prakticky předvedeme vhodné zboží. To by bylo, abyste si nevybrali.

A když si stále nebudete jistí svým výběrem, připravíme Vám individuální nabídku s popisem a obrázky do e-mailu a v práci i doma můžete v klidu ve výběru pokračovat.

Objednat je pak možné jenom krátkým e-mailem nebo telefonicky, nemusíte už zboží hledat v e-shopu.

Rádi se vám budeme věnovat osobně, vše si můžete vyzkoušet osahat. Jenom mějte na paměti, že vzhledem k šíři sortimentu nemusí být vystaveno právě to, na co se díváte v e-shopu. proto předem raději zavolejte.

Objevte náš sortiment.

Naše prodejna

Kam a jak k nám

Brněnská 1427
686 03 Staré Město
E-mail: info@nejkompresory.cz
Tel.:    +420 777 129 396

GPS: Loc: 49.0766169N, 17.4119592E

Mapa zde

Kdy k nám

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek 
Pátek
Sobota 
  8-12   13-17
8-12   13-17
8-12   13-17
8-12   13-17
8-12   13-17
možno po telefonické domluvě