BEKOMAT 32 U odvaděč kondenzátu do 5,0 (m3/min) | 5 965 Kč
BEKOMAT 32 U odvaděč kondenzátu do 5,0 (m3/min)

BEKOMAT 32 U odvaděč kondenzátu do 5,0 (m3/min)

Původní cena
6 483 Kč
Akční cena
5 965
Bez DPH
4 929 Kč
Ušetříte
518 Kč
Dostupnost
na dotaz
Popis produktu

Popis produktu

Zbytečné náklady a poruchy při výrobě stlačeného vzduchu je možné smysluplně eliminovat pouze vhodným odváděním kondenzátu. Odváděč kondenzátu BEKOMAT pracuje s kapacitním senzorem. Inteligentní elektronika zabraňuje tlakovým ztrátám a minimalizuje náklady na energii. Z tohoto důvodu se pořizovací náklady na BEKOMAT ve srovnání s přístroji s časově řízeným vypouštěcím ventilem vrátí často již během půl roku.

Široké portfolio výrobků nabízí optimální přístroje pro každý výkon a druh kompresoru, pro každý tlak v systému a pro všechny provozní podmínky.

PLUS PRO UDRŽITELNÝ ROZVOJ: BEKOMAT VE SROVNÁNÍ S JINÝMI

Pokud plovákový odváděč netěsní, rostou kvůli netěsnostem enormě náklady. I časově řízené magnetické ventily způsobují tlakové ztráty. Během otevření ventilu uniká jen tak do ovzduší draze vyrobený stlačený vzduch. Naproti tomu elektronická úrovňová regulace v BEKOMATzaručuje odvádění kondenzátu bez jakékoliv tlakové ztráty nebo ztráty energie. To šetří nejen energii a následně náklady, ale také snižuje emise CO2.

 

INOVACE SE SERVISNÍ JEDNOTKOU

BEKOMAT 31U/32U/33U kombinuje nová řešení a významný pokrok v technologii. Ještě více spolehlivosti, rychlá a bezproblémová instalace, údržba s minimální časovou náročností – těchto cílů dosahuje BEKO TECHNOLOGIES s dosud nikdy nerealizovanou konstrukcí, která se skládá pouze ze dvou nebo tří konstrukčních částí, které se snadno spojí.

Přístroje nové generace se skládají pouze ze dvou částí: ze servisní jednotky, která obsahuje ve svém koroziodolném hliníkovém bloku veškeré díly, které podléhají údržbě a z pouze jedné instalované elektronické řídicí a senzorové jednotky. Obě části jsou spojené praktickým rychloupínáním.

Tato konstrukce umožňuje zcela nekomplikovanou výměnu všech  údržbových a spotřebních dílů pouhou výměnou výrobcem přezkoušené servisní jednotky. K rozpojení a spojení obou částí není zapotřebí žádné nářadí – stačí jednoduchý pohyb rukou.

JEDNA MYŠLENKA NĚKDY ZMĚNÍ VŠE

Před 30 lety udělal odvaděč kondenzátu BEKOMAT® skutečnou díru do světa. Od té doby představuje BEKO TECHNOLOGIES standard pro efektivní a procesně bezpečné odvádění kondenzátu. Aktualizované verze odvaděče kondenzátu BEKOMAT® 31 | 32 | 33 jsou prozatímní vrcholy vývoje, který průběžně přizpůsobuje osvědčený koncept požadavkům zákazníků a dostává ho na nejnovější technickou úroveň. Nová generaci spojuje osvědčenou jistotu s příjemným servisem:

Od teď je údržba přístroje hračka, výkonnost je tak ještě efektivnější a hospodárnější.

Parametry

Parametry produktu

Technické parametry
Max. výkon kompresorudo 5,0 m3/min
Další informace
Výrobce BEKO
Záruka 1 rok