Naše reference

Naše společnost působí na trhu v České republice již více než 16 let. Za tuto dobu jsme dodávali kompresory a příslušenství do několika set firem. Naší výhodou jsou je komplexní servis na míru zákazníkovi, kdy nabízíme poradenství s výběrem správného typu zařízení nebo příslušenství, prodejní fází i následný pravidelný servis.

 

Do této sekce na našich nových stránkách budeme umísťovat naše realizace a dodávky zařízení i příslušenství. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám se vším pomůžeme.

 

ENTEC KOVO

Pro společnost ENTEC KOVO, Staré Město jsme realizovali kompletní servis instalace potrubí pro vedení vzduchu v jejich novém areálu firmy. Dále jsme také zajistili dodávku a zapojení šroubového kompresoru ATMOS SEC 300 Vario s připojením na 2 000 litrový vzdušník, kondenzačním sušičem ATMOS AHD, odvaděčem kondenzátu Bekomat a mnoho dalšího.

Instalované technologie

  • Vedení rozvodu vzduchu v celém areálu
  • Šroubový kompresor ATMOS SEC 300 VARIO
  • Sušička ATMOS AHD
  • Odvaděč kondenzátu Bekomat
  • Příslušenství
IMG_1412.JPGNEJKOMPRESORY.cz realizace ENTEC

Potřebujete také realizovat podobné řešení? Neváhejte nás kontaktovat!Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.