O nás

Naše společnost

Počátky působení naší společnosti spadají do roku 2000, kdy jsme se ještě jako OSVČ věnovali projeji a servisu kompresorů a pneumatického nářadí. Specializujeme se na prodej, servis, leasing kompresorů, pneumatického nářadí a příslušenství. Naší předností je individální a osobní přístup ke každému zákazníkovi.

V současné době působíme převážně ve Zlínském kraji, ale máme pravidelné zákazníky a partnery po celé ČR. Mezi naše stálé zákazníky patří například:

  • Povodí Moravy UH a Brno
  • Správa a údržba silnic UH
  • Zevos a.s.
  • KKS, spol. s r.o.
  • pro Slovenské firmy opravujeme techniku
  • pro další desítky firem nejen po celé ČR, ale i v zahraničí dodáváme a opravujeme kompresory a příslušenství

Naše vize

cms-img

Být jedničkou v oblasti kompresorů ve Zlínském kraji

Naší vizí je stát se přední společností v oblasti prodeje kompresorů a příslušenství nejen ve Zlínském kraji.

Ať již budete potřebovat koupit kompresor nebo jakékoliv příslušenství, rádi Vám poradíme s výběrem a pomůžeme vybrat správný typ pro optimalizaci nákladů.

Napsali o nás

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

Ing. Josef Novák

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod.

Firma s.r.o.Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.