Seznam produktů výrobce BEKO TECHNOLOGIES


Firma BEKO TECHNOLOGIES vyvíjí, vyrábí a prodává po celém světě komponenty a systémy pro optimální kvalitu techniky stlačeného vzduchu a stlačených plynů.


Široký program


Firma BEKO TECHNOLOGIES představuje  techniku stlačeného vzduchu a stlačených plynů v duchu „at it´s best“. Již více jak dvě desetiletí firma BEKO TECHNOLOGIES vyvíjí, vyrábí a prodává kvalitní, výkonné a obzvláště efektivní komponenty a systémy pro úpravu stlačeného vzduchu, stlačených plynů a pro kondenzátovou techniku. Firma BEKO TECHNOLOGIES dnes nabízí ucelený sortiment pro kompletní úpravu stlačeného vzduchu a jiných plynů, včetně odvádění a úpravy kompresorových kondenzátů. Výraznými znaky společnosti jsou odborné poradenství a kvalifikovaný servis.


Partnerství s úspěchem


Pouze hluboké pochopení specifických charakteristik oboru vede k dlouhodobě úspěšným a akceptovaným řešením. Proto pro firmu BEKO TECHNOLOGIES stojí ve středu zájmu vždy zákazník a jeho požadavky. Poradci a vývojoví pracovníci firmy BEKO TECHNOLOGIES mají aktuální vědomosti o tom, jak vytvořit dlouhodobě funkční řešení pro naše zákazníky. Bezpečnost provozu, úspora energie, šetrnost k životnímu prostředí a přínos pro lidské  pracovní podmínky jsou úspěšnými atributy filozofie firmy BEKO TECHNOLOGIES.


Zobrazuji 1 - 2 z 2 položek

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.