Seznam produktů výrobce PRESS-HAMMER

Výrobce pístových i šroubových kompresorů vlastní konstrukce, prodej kompresorů Fini, servis kompresorů, tlakové spínače Condor, měření, náhradní díly a příslušenství, úprava stlačeného vzduchu, rozvody stlačeného vzduchu

PRESS-HAMMER


Zakladatel firmy, pan Zdeněk Hammer, se generálními opravami kompresorů zabývá již od roku 1985. Své zkušenosti z minulých let využil a v květnu 1992 založil firmu PRESS-HAMMER. V prvních třech letech nabízel služby především v oblasti generálních oprav kompresorů, ale v roce 1995 zahájil spolupráci s výrobci  a svou podnikatelskou činnost rozšířil i o prodej pístových a šroubových kompresorů včetně veškerého příslušenství. Načerpané znalosti mu pomohly rychle proniknout do nových technologií a během krátké doby se stal spo­lehlivým partnerem řadě zákazníků z širokého průmyslového odvětví.

Firmu postupně rozšiřoval a v roce 2004 založil novou společnost PRESS-HAMMER s.r.o. Ve stejném roce zakoupil také starší objekt poblíž Mnichova Hradiště, který opravil a o rok později zde otevřel novou provozovnu.

Nové prostory umožnily rozšířit nabídku, zkvalitnit služby a odstartovat výrobu vlastních pístových kompresorů, které počátkem roku 2009 uvedli na českém a slovenském trhu. V červnu 2013 v rámci operačního programu Podnikání a inovace zahájili rekonstrukci výrobních prostor, na kterou jim byla přislíbena dotace ze strukturálních fondů EU. V nových prostorách plánují rozšíření stávající výroby a zahájení nové výroby šroubových kompresorů.

Mnohaleté zkušenosti jejich týmu jsou zárukou odbornosti při výběru vhodného zařízení. Nabízí široký sortiment šroubových i pístových kompresorů pro velké firmy, řemeslné dílny i kutily, veškeré systémy stlačeného vzduchu, průmyslové chlazení, generátory dusíku, elektrocentrály a elektromotory. Navrhnou vhodná zařízení pro vaše potřeby s optimalizací nákladů na pořízení a spolehlivý provoz.

Zobrazit

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.


Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.