Sekací a sbíjecí kladivo ATMOS P13

ATMOS Chrást ATMOS Chrást

Novinka

Sekací a sbíjecí kladivo P13. Provozní tlak: 4-7 bar, počet příklepů: 1500/1600 [bpm], spotřeba vzduchu: 20 [l/s].

Popis produktu

na objednávku

Naše cena s DPH:

15 518 Kč


Původní cena s DPH:

16 335 Kč


Naše cena bez DPH:

12 825 Kč

-5%

nej-kompresory-akce2.png

Zboží skladem zasíláme týž den

Zasíláme po celé ČR i SK

Možnost platby kartou online

Nabízíme šifrovaný HTTPS přístup

Sekací a sbíjecí kladivo P13. Provozní tlak: 4-7 bar, počet příklepů: 1500/1600 [bpm], spotřeba vzduchu: 20 [l/s].Cena dohodou. Kontaktujte nás pro individuální cenovou nabídku.

     

Sekací a sbíjecí kladiva ATMOS

Sbíjecí a sekací kladiva: Lehká kladiva s „D“ rukojetí pro lehké sekací a demoliční práce ve stavebnictví, slévárenství a v dolech. Vyznačují se jednoduchou robustní konstrukcí s vysokým výkonem. Minimální počet dílů zvyšuje životnost a snižuje nároky na údržbu.

Sbíječky se zlepšeným ergonomickým designem - Atmos vytvořil řešení pro optimální komfort užívání a zároveň lepší bezpečnost provozu. Cílem je, aby se zabránilo rizikům zranění uživatele a omezily se pracovní úrazy.

  

Sekací kladiva

  • jsou spolehlivým řešením pro aplikace vyžadující vyšší přesnost a dobrou sílu úderu
  • "D" rukojeť ve standartní verzi nebo s volitelnou bezpečnostní spouští zabraňuje náhodnému spuštění
  • jsou vybavená bezpečným uchycením nástroje pomocí šroubu nebo pružiny pro rychlou výměnu nástroje

sek.png

Sbíjecí kladiva

  • jsou přizpůsobená jak pro horizontální, tak vertikální polohy v demoličních pracích
  • jsou vybavena buď šroubovacím držkem nebo západkou pro bezpečnou a rychlou výměnu nástrojů

sb.png

 
   
Technické parametry
 
tab-2.png
  
 

Volitelné příslušenství

prislusenstvi.png

  

     

    

   

Máte zájem?

V případě zájmu kontaktujte NEJ Kompresory, náš tým Vám vytvoří tu nejvýhodnější nabídku na sekací a sbíjecí kladivo na českém trhu!

Délka [cm]53,8
Hmotnost [kg]12,9
Počet příklepů [bpm]1500
Spotřeba vzduchu [l/s]20
Spotřeba vzduchu [cfm]42,4
Typ stopkydle výběru varianty
Velikost stopky [mm]dle výběru varianty
Upínánídle výběru varianty

Atmos Chrást


Původ strojírenské výroby v areálu firmy ATMOS Chrást se traduje již od roku 1899, kdy pánové Suchý, Jouza a Čáp založili slévárnu a strojírnu.


V roce 1948 byla znárodněna a začleněna do n.p. ŠKODA Plzeň, která v roce 1987 zahájila licenční výrobu šroubových bloků B 100 a vývoj šroubových kompresorů (SKD 200, SKD 201, SKD 202 a SKE 200 S) až do roku 1992, kdy ŠKODA a.s. výrobu kompresorů zastavila a závod v Chrástu nabídla k prodeji. Nový majitel, firma Liška a Kraus kompresory, s.r.o., získal továrnu včetně značky ATMOS a dlouholetého "know-how" ve výrobě kompresorů. Okamžitě byl zahájen vývoj nových řad mobilních i stacionárních šroubových kompresorů a do konce roku 1994 byla zavedena výroba 16 nových typů kompresorů.


factory.jpg


Na podzim roku 1993 byla zapsána změna názvu společnosti na ATMOS Chrást, s.r.o. V letech 1994 až 1996 se výrobní program rozšířil o dalších 10 typů a ATMOS Chrást vyráběl ucelené typové řady pojízdných, lokomotivních a stacionárních kompresorů. Po úspěšné modernizaci výroby šroubového bloku B 100 bylo zahájeno osvojování výroby většího bloku B 260, který byl zařazen do sériové výroby v roce 1998.


V letech 1997 až 1999 byla uvedena na trh řada stacionárních kompresorů (SEC) nové generace. Při vývoji byl věnován maximální důraz na snížení hlučnosti, dosažení špičkových výkonnostních parametrů při zachování tradiční robustnosti konstrukce jako záruky životnosti stroje. Nové kompresory byly přijaty velmi příznivě na domácím i exportních trzích.


Byla vyvinuta i nová řada pojízdných kompresorů (PD) poháněných nejnovějšími modely motorů Deutz, později Perkins a Daihatsu Vanguard určená pro prodej po celém světě.


Průlomovým krokem bylo koncem roku 1998 zavedení výroby řady malých kompaktních šroubových kompresorů Albert (E) revoluční koncepce. Sortiment kompresorů Albert je trvale rozšiřován. V současné době se již vyrábí 64 různých typů a modifikací se jmenovitým výkonem motorů od 3 do 22 kW a širokou škálou volitelného příslušenství. Další významný inovační krok učinila společnost ATMOS Chrást v roce 2002. Technický vývoj započatý již v roce 1996 vyústil v zásadní rozšíření výrobního programu společnosti. Na trh byl uveden rozsáhlý sortiment motorgenerátorů AT. V současné době disponujeme kompletní řadou generátoru, která dokáže pokrýt požadavky širokého spektra zákazníků (záložní zdroje, půjčovny stavebního vybavení, aj...)


Veškerá produkce společnosti Atmos splňuje i ty nejpřísnější světové normy a restrikce.

Napsat recenzi

Centrála benzínová ATMOS AT 6,5

Centrála benzínová ATMOS AT 6,5, výkon (3 fáze): 7kVA, napětí: 3x400V, objem nádrže: 6.1l.


Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.