Bourací kladivo ATMOS BB15

ATMOS Chrást ATMOS Chrást

atmosbb15

Novinka

Bourací kladivo ATMOS BB15. Provozní tlak: 4-7 bar, počet příklepů: 1600 [bpm], spotřeba vzduchu: 17,5 [l/s].

Popis produktu

na objednávku

Naše cena s DPH:

22 530 Kč


Původní cena s DPH:

23 716 Kč


Naše cena bez DPH:

18 620 Kč

-5%

nej-kompresory-akce2.png

Zboží skladem zasíláme týž den

Zasíláme po celé ČR i SK

Možnost platby kartou online

Nabízíme šifrovaný HTTPS přístup

Bourací kladivo ATMOS BB15. Provozní tlak: 4-7 bar, počet příklepů: 1600 [bpm], spotřeba vzduchu: 17,5 [l/s]. Cena dohodou. Kontaktujte nás pro individuální cenovou nabídku.

     

Bourací kladiva ATMOS

   

Bourací kladiva ATMOS jsou středně těžká a těžká kladiva s „T“ rukojetí pro bourací práce ve stavebnictví. Vyznačují se jednoduchou robustní konstrukcí s vysokým výkonem a účinným tlumičem hluku. Minimální počet dílů zvyšuje životnost a snižuje nároky na údržbu. BB20 a BB25 mají rukojeti výrazně snižující vibrace přenášené na obsluhu.

 

Atmos kladivo se sníženými vibracemi má odpovídající výkon jako standartní kladivo a zároveň významně snižuje vibrace přenášené na obsluhu.

Standartní kladiva jsou k dispozici buď v základním provedení nebo v provedení s tlumičem hluku. Tenká konstrukce tlumiče hluku nabízí plný výhled na pracovní plochu a zároveň výrazně snižuje hluk. Tlumiče hluku se mohou dodávat v sadě nebo se mohou později přidat na standartní kladivo.

Sbíječky se zlepšeným ergonomickým designem - Atmos vytvořil řešení pro optimální komfort užívání a zároveň lepší bezpečnost provozu. Cílem je, aby se zabránilo rizikům zranění uživatele a omezily se pracovní úrazy.

   

  

 

Antivibrační rukojeti

 • o 70% nižší vibrace

Optimalizovaná konstrukce

 • o 40% méně pohyblivých částí

Nižší hlučnost

 • o 50% nižší emise hluku

Energetická účinnost

 • o 40% vyšší produktivita

1) Jednodílné pevné pouzdro

 • nízká opotřebitelnost dílů, delší životnost

2) Tepelně zpracované válce

 • optimální mechanické vlastnosti, bez nutnosti vnějšího přimazání

3) Poniklovaný povrch

 •  vylepšená ochrana proti korozi

4) Snadný přístup k rozdělovacímu ventilu

 • méně prostojů na údržbu

5) Vzduchové pérování dopadu pístu

 • vyšší výkon - spolehlivost s dlouhou životností - pohodlnější provoz

6) Západka nebo závitové uchycení

 • rychlá a bezpečná výměna nástrojů

7) Ergonomická rukojeť jako volitelné příslušenství

 • optimální bezpečnost pro operátory

popis3.png

 
   

Volitelné příslušenství


  

     

    

   

Máte zájem?

V případě zájmu kontaktujte NEJ Kompresory, náš tým Vám vytvoří tu nejvýhodnější nabídku na bourací kladivo na českém trhu!

Délka [cm]58
Hmotnost [kg]16
Počet příklepů [bpm]1600
Spotřeba vzduchu [l/s]17,5
Spotřeba vzduchu [cfm]37,1
Typ stopkyHex
Velikost stopky [mm]22 x 82

Atmos Chrást


Původ strojírenské výroby v areálu firmy ATMOS Chrást se traduje již od roku 1899, kdy pánové Suchý, Jouza a Čáp založili slévárnu a strojírnu.


V roce 1948 byla znárodněna a začleněna do n.p. ŠKODA Plzeň, která v roce 1987 zahájila licenční výrobu šroubových bloků B 100 a vývoj šroubových kompresorů (SKD 200, SKD 201, SKD 202 a SKE 200 S) až do roku 1992, kdy ŠKODA a.s. výrobu kompresorů zastavila a závod v Chrástu nabídla k prodeji. Nový majitel, firma Liška a Kraus kompresory, s.r.o., získal továrnu včetně značky ATMOS a dlouholetého "know-how" ve výrobě kompresorů. Okamžitě byl zahájen vývoj nových řad mobilních i stacionárních šroubových kompresorů a do konce roku 1994 byla zavedena výroba 16 nových typů kompresorů.


factory.jpg


Na podzim roku 1993 byla zapsána změna názvu společnosti na ATMOS Chrást, s.r.o. V letech 1994 až 1996 se výrobní program rozšířil o dalších 10 typů a ATMOS Chrást vyráběl ucelené typové řady pojízdných, lokomotivních a stacionárních kompresorů. Po úspěšné modernizaci výroby šroubového bloku B 100 bylo zahájeno osvojování výroby většího bloku B 260, který byl zařazen do sériové výroby v roce 1998.


V letech 1997 až 1999 byla uvedena na trh řada stacionárních kompresorů (SEC) nové generace. Při vývoji byl věnován maximální důraz na snížení hlučnosti, dosažení špičkových výkonnostních parametrů při zachování tradiční robustnosti konstrukce jako záruky životnosti stroje. Nové kompresory byly přijaty velmi příznivě na domácím i exportních trzích.


Byla vyvinuta i nová řada pojízdných kompresorů (PD) poháněných nejnovějšími modely motorů Deutz, později Perkins a Daihatsu Vanguard určená pro prodej po celém světě.


Průlomovým krokem bylo koncem roku 1998 zavedení výroby řady malých kompaktních šroubových kompresorů Albert (E) revoluční koncepce. Sortiment kompresorů Albert je trvale rozšiřován. V současné době se již vyrábí 64 různých typů a modifikací se jmenovitým výkonem motorů od 3 do 22 kW a širokou škálou volitelného příslušenství. Další významný inovační krok učinila společnost ATMOS Chrást v roce 2002. Technický vývoj započatý již v roce 1996 vyústil v zásadní rozšíření výrobního programu společnosti. Na trh byl uveden rozsáhlý sortiment motorgenerátorů AT. V současné době disponujeme kompletní řadou generátoru, která dokáže pokrýt požadavky širokého spektra zákazníků (záložní zdroje, půjčovny stavebního vybavení, aj...)


Veškerá produkce společnosti Atmos splňuje i ty nejpřísnější světové normy a restrikce.

Napsat recenzi

Centrála benzínová ATMOS AT 6,5

Centrála benzínová ATMOS AT 6,5, výkon (3 fáze): 7kVA, napětí: 3x400V, objem nádrže: 6.1l.


Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.